Skocz do zawartości

[Problem z wyborem rower] kellys czy romet


Werjulka

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Witajcie, mam dylemat przy zakupie roweru. Biorę pod uwage crossowe Kellys clea 10, lub Romet Orkan 2D

Macie jakie rozeznanie w tych modelach? Ktory będzie lepszy do jazdy asfaltowej, jak i lesnej? 

 

Mam 167cm. 48kg. I w kellys rama 19 cali bedzie idealna ze wzgledu na  duzy skos i jej wysokość , natomiast w Romecie nie mam pojecia, czy 19 cali ramy przy moim wzroscie nie bedzie uwierac mojego krocza 😁

Napisano

Oba rowery stworzone są właśnie do takiej jazdy jaką planujesz . Nie są to rowery wysokiej klasy ale powinny dać radę . W specyfikacji nieco lepiej wypada romet . Chyba, bo nie wiadomo jaki ma amortyzator .

Przy twoim wzroście w żadnym rowerze nie myślałbym o ramie 19" . Będzie za duża . Romet wręcz zaleca do wzrostu 168cm ramę 15" ! https://romet.pl/rower-crossowy-romet-orkan-2-d-2022

Kellys też do 170 zaleca ,,S" czyli 17"

Ja myślę że przy 167  17" będzie ok w obu rowerach  ale tak naprawdę tylko przymiarka powie na jakiej czujesz się najlepiej .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...