Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam. Kolega sprzedaje CENTURION HYPERDRIVE ULTEGRA, kupiony na jesieni tamtego roku. Cena 2500. Wart takiej ceny? Marki nie znam, w necie piszą, że niemiecka. Teraz jeżdżę Triban 120, drugi sezon i planowałem zmianę tak do 4 tys. Ale jak to dobry wybór, to za 2500 bym wziął. Z dobrych rąk, mało jeżdżony, nie wiem czy w sumie z 500 km zrobił.

Edytowane przez okciuk
Napisano

Jeśli rozmiar jest ok to warto, za te pieniądze nie kupisz nic lepszego sprzetowo

Po przesiadce ze zlomiastego trubana będzie kosmiczna różnica w dynamice roweru 

  • +1 pomógł 1
Napisano

Dziękuję za konkretną odpowiedź. Ta marka to jakaś firma krzak, czy raczej sensowny producent?  Triban wydawał mi dobrym wyborem, jak zaczynałem jeździć. Nie byłem pewny, czy to nie będzie chwilowy zapał. Na studiach jeździłem bardzo dużo, potem było z 7 lat przerwy i teraz zownu daje mi to frajdę. Myślę, że mogę zainwestować w coś lepszego. Śledzę peppera, ale tam są raczej okazje poza moim zasięgiem.

Napisano
Cytat

 Ta marka to jakaś firma krzak, czy raczej sensowny producent?

Coś na zasadzie "jak ktoś siedzi w temacie to słyszał". Generalnie przy rowerach tej klasy i kasy liczy się całokształt a te rowery kiedy pojawiły się na pl rynku (bo to sprzęt bodajże po szwajcarskiej wypożyczalni) były w bardzo dobrym stanie technicznym, do tego mają akcesoryjne koła na bardzo dobrych piastach i sensowny osprzęt. Napisem na ramie i tak nie ma co się zbytnio przejmować

  • +1 pomógł 1

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...