Skocz do zawartości

[Ankieta] CentrumRowerowe.pl - jak Państwo oceniają ten sklep?


Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Państwo,

Jestem w trakcie przygotowywania raportu z analizą działań e - marketingowych Centrum Rowerowego.

Jest to jeden z największych graczy na rynku internetowej sprzedaży rowerów i trudno nie natknąć się na ich oferty podczas przeglądania Intetnetu. Ciekawi mnie, jak społeczność rowerowa ocenia ten sklep; jakie ma zalety, a jakie wady? Czy jest on pierwszym wyborem dla doświadczonych kolarzy, a może swoją ofertą dociera głównie do początkujących? Czy strona internetowa sklepu wygląda zachęcająco?

Aby móc jak najobiektywniej ocenić działania firmy, zwracam się z serdeczną prośbą o wypełnienie przygotowanej przeze mnie ankiety:

https://forms.gle/BNenRb3kTJprv2PbA

Będę wdzięczny za każdą odpowiedź, jednak najlepiej jeśli mają Państwo jakieś doświadczenie związane z zakupami rowerowymi w Internecie.

Kwestionariusz jest anonimowy, a wnioski opracowane na jego podstawie postaram się zamieścić na forum. Z góry dziękuję - student i rowerzysta (co prawda lichy, ale jednak) Paweł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tam sporo rzeczy kupionych w tym sklepie. Nigdy żadnego problemu nie było. Wszystko aktualizowane na bieżąco jeśli czegoś nie ma to faktycznie tego nie da się kupić. Jeśli jest na stanie można w ciemno kupować. Poza tym wystarczy poszukać opinie na forum innych kupujących w tym sklepie. Wystarczy w wyszukiwarkę wejść i wpisać ,,Centrum Rowerowe" 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zrąbana ta ankieta, zrezygnowałem na "Proszę ocenić poszczególne aspekty działalności marketingowej firmy CentrumRowerowe.pl:" brak możliwości pominięcia pytania, sorry ale nie śledzę działań marketingowych firmy CR, na reklamy mam wyrypane, nie kupuję na podstawie reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...