Skocz do zawartości

[5000] Mtb/xc Merida Bignine 300 Lite ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Rower do 5000PLN większość czasu w lesie( ścieżki z jakąś tam ilością korzeni ,górki, zjazdy szybkie jak na moje możliwości i sprzętu) Ale też możliwość pojechania z dziewczyną czy też znajomymi po dróżkach rowerowych czy też bardziej cywilizowanych drogach. Przez miesiąc czasu i oglądaniu wszelakich materiałów na YT czy czytając forum postanowiłem zwiększyć mój budżet z 2500 aż do 5000zl .. :D Totalnie już nie wiem co mam brać. Na ten moment wyhaczyłem taką ową ofertę: MERIDA Bignine 300 lite 2022r.  Podoba mi się wizualnie, napęd z tego co czytałem u innych ludzi też całkiem spoko, za to podobno hamulce lipa i wymiana pewnie za jakiś czas jak pokatuję, widelec jak widelec chyba też szału nie ma, ale wiadomo do 5000pln nie oczekuję cudów.

To ta Meridka:

https://trekking24.pl/pl/gorskie/10501-35407-merida-big-nine-300-lite-2022-4710949842581.html#/422-rozmiary_romet-21/950-kolor-turkusowy

trekking24.pl legit stronka ? 

Mam 187-88cm wzrostu 83-84kg wewnetrzna noga ok 90-91cm  rama 21' siądzie ?

Moje główne pytanie brzmi, czy ten wyżej wymieniony rower jest spoko jak za taką cenę, a jeśli są jakies obiekcje to czy możecie cos polecić innego.

Pozdrawiam i pięknych tripków po lesie w piękną pogodę. 

 

 

Edytowane przez MalarzProceder
zapomniałem ^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MalarzProceder rozumiem. Ja go wybrałem trochę rozsądkiem bo wagowo też fajnie wychodził.

Wizualnie bardziej mi się podoba XC100 ale tych chyba wtedy nie było dostępnych w moim rozmiarze.

Z innych producentów to w zeszłym roku każdy rower z tego co pamiętam był co najmniej 1,5kg cięższy i pomimo że nie zależy mi na odchudzaniu roweru to chciałem kupić coś z sensownym osprzętem i wagą... a do wyglądu już się przyzwyczaiłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 8.05.2023 o 22:35, MalarzProceder napisał:

https://trekking24.pl/pl/gorskie/10501-35407-merida-big-nine-300-lite-2022-4710949842581.html#/422-rozmiary_romet-21/950-kolor-turkusowy

trekking24.pl legit stronka ? 

Mam 187-88cm wzrostu 83-84kg wewnetrzna noga ok 90-91cm  rama 21' siądzie ?

Kupiłeś? Jaka waga? Ważyłeś? Mógłbyś zważyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...