Skocz do zawartości

[Tylna lampka] Knog Blinder Road R70. Gravel, szosa. Nowa!


przemasik

Rekomendowane odpowiedzi

Do sprzedaży nowa, kompletna lampka tylna Knog Bliner Road R70.
Rozpakowana tylko do zdjęć. Cały fabryczny komplet.
Naprawdę super mocne światło i długie trzymanie. Mam taką osobiście w Gravelu.

Mam w sprzedaży również lampkę przednią Blinder Road 400lm. Wtedy za cały zestaw mogę zrobić 210 zł.

Cena: 120 + KW

Link: https://www.olx.pl/d/oferta/lampka-rowerowa-tylna-knog-blinder-road-r70-gravel-szosa-nowa-CID767-IDT36HG.html

Opis producenta:
Jedna z najmocniejszych tylnych lampek na rynku, widoczna z odległości do 1000m! Wyposażona w jedna super mocna diodę Cree oraz trzy diody LED, posiada pięć trybów świecenia: stały oraz cztery opcje zmiennego światła. Wykonana z aluminium i wytrzymałego silikonu, ładowana poprzez USB, możliwość montażu na elementach o średnicy 22-32mm. Wbudowany akumulator litowo-polimerowy zapewnia czas pracy od 3,5 do 20h. Pełne ładowanie akumulatora jest trwa około pięc godzin a sam montaż jest wyjątkowo łatwy i prostu oraz nie wymaga jakich narzędzi. Smukły i opływowy kształt pasuje idealnie do rowerów szosowych choć wbrew nazwie nadaje się nie tylko na szosę.

20230207_202104.jpg

20230207_202111.jpg

20230207_202221.jpg

20230207_202130.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...