Skocz do zawartości

[Przednia lampka] Knog Blinder 400lm. Gravel, szosa


przemasik

Rekomendowane odpowiedzi

Lampka praktycznie nowa. Raz była na wyprawie krótkiej. Jednak nie jeżdżę po zmroku na rowerze i będzie dla mnie zbędna. Jakość wykonania i strumień światła genialny.

Cały fabryczny zestaw: dwie gumki, kabel do ładowania, lampka, pudełko, instrukcja.

Mam w sprzedaży również lampkę tylną Blinder Road R70. Wtedy za cały zestaw mogę zrobić 210 zł.

Cena: 120 + KW

Link: https://www.olx.pl/d/oferta/lampka-rowerowa-przednia-knog-blinder-road-400-lm-akumulator-gravel-CID767-IDTews0.html

Opis:
Przednia lampka Knoga oferująca strumień światła o mocy 400 lumenów. Wyposażona w dwie mocne diody Cree Led mogące pracować w czterech trybach: obydwie naraz, tylko lewa bądź prawa oraz lewa migająca i prawa ciągła. Czas pracy wynosi od 1 do 8 godzin, zasilana akumulatorem litowo-polimerowym, ładowana przez USB.

W zestawie kabel do wygodnego ładowania. Wykonana z bardzo wytrzymałego silikonu oraz aluminium, średnica montażu od 22 do 35 mm.

Bardzo prosty system montażu, nie wymaga użycia jakichkolwiek narzędzi.

Wbrew nazwie nie tylko na szosę!

parametry:

moc światła: 400 lumenów
wymiary: 53 x 30 x 63 mm
waga: 70 gramów
czas ładowania: 5 godzin

tryby/czas działania:

flash: 3 / 8 godz.
dual beam: 1 / 2.5 godz.
wide beam: 2 / 1.2 godz.
narrow beam 1.2 / 2 godz.

20230219_133923.jpg

20230219_133932.jpg

20230219_133959.jpg

20230219_134014.jpg

Edytowane przez przemasik
Edycja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...