Skocz do zawartości

[>4000] Rower raczej MTB?


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam roweru do jazdy głównie po mieście (chodniki/ulica/parki z nieutwardzoną powierzchnią), może jakiś wypad w teren od czasu do czasu. Ogólnie jestem sportowcem, który chwyta się wielu dyscyplin więc może mi przyjść do głowy trochę mocniej go eksploatować, ale docelowo do normalnej jazdy na uczelnie do pracy i na treningi.

Fajnie jakby długo posłużył, mam dużo siły i lubię pomęczyć sprzęt więc nie chce nic delikatnego 🥴, oczywiście będę o niego dbał i konserwował.

Mam 170 cm wzrostu i ważę 70-80 kg w zależności od tego co aktualnie trenuję. 😄

Z góry dzięki za wszystkie komentarze, będę reagował na bieżąco jak ktoś coś zapoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Pyter979 napisał:

Szukam roweru do jazdy głównie po mieście (chodniki/ulica/parki z nieutwardzoną powierzchnią), może jakiś wypad w teren od czasu do czasu

Nie, raczej nie mtb. Cross, fitness, urban. Podane wyżej Muriwoods i DSX to bardzo dobry trop. A po chodniku nie jeździmy ;) 

 

23 godziny temu, Pyter979 napisał:

docelowo do normalnej jazdy na uczelnie do pracy i na treningi.

Będziesz miał gdzie go bezpiecznie zostawić? Czasem, zwłaszcza do takiej eksploatacji, nie warto wydawać większej kwoty, bo nie ma to żadnego uzasadnienia w "osiągach", a do tego sprzęt może zniknąć.

Edytowane przez modrzew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Będziesz miał gdzie go bezpiecznie zostawić? Czasem, zwłaszcza do takiej eksploatacji, nie warto wydawać większej kwoty, bo nie ma to żadnego uzasadnienia w "osiągach", a do tego sprzęt może zniknąć.

O to bym się nie martwił. Bardziej się martwię o to czy taki rower cross, fitness, urban dobrze będzie sobie radził na nieutwardzonych ścieżkach w parkach i leśnych drogach. Oczywiście nie znam się na rowerach stąd moje wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...