Skocz do zawartości

[rower] Naprawa starego Kross Level A2 2016 czy może kupno nowegocross do 2,5k)


Wiatru

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :),

Niestety ale mój obecny rower Kross Level A2 z 2016 powoli umiera. Do wymiany po wizycie w serwisie jest przerzutka tylnia, linki, korba, łańcuch, suport, kaseta plus naprawa amortyzatora, wymiana opon i może coś jeszcze o czym mogłem zapomnieć. Generalnie cala zabawa to ponad 1200 zł. Dość sporo na nim kilometrów zrobiłem a jeżdżę przez cały rok dlatego zastanawiam się czy nie jest to może czas na zakup nowego albo może lepiej zainwestować te pieniądze i naprawić obecny.

Jeżeli zdecydowałbym się na zakup nowego to myślę o crossie bo roweru używam tylko na zakupy plus po 15 km dziennie dla zdrowia :D 

Na razie to o czym myślę to :

Romet Orkan 3M/5M

- Kands Maestro

- Kross Evado 5.0

I jak na razie tyle. Może ktoś ma jakieś inne pomysły lub może lepiej zainwestować w obecny.

Dzieki.

 

Pozdrawiam,

Paweł

Do usuniecia ze wzgledu na zły dział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...