Skocz do zawartości
  • 0

Prośba o podpowiedź w wycenie napędu.


Gość Gość

Pytanie

Gość Gość

Dzień dobry,

Dość prosta mam nadzieję prośba. Mam dwa rowery: szosowy i gravelowy, oba na niskim osprzęcie czyli stara sora i nowy claris. Chciałbym je zmodernizować. Mam też kolegę z którym się zgadałem (bardziej znajomego może), który stoi przed podobnym dylematem chociaż celuje wyżej i ma w rowerach komponenty Tiagry w bardzo dobrym stanie. Jeden to kompletna szosowa Tiagra 4700 drugi to też Tiagra 4700 tylko z hamulcami TPR Spyre C i tarczami też TPR - jak nowe. Tiagra jako grupa docelowa mi odpowiada z wielu względów, chwilę jeździłem jestem zauroczony i pracą i gęstością napędu bez dramatycznych strat w rozpiętości. Ale liczy się też pragmatyzm czyli stosunkowo tanie kasety i łańcuchy, nie musiałbym kół wymieniać bo bębenki mam jakie mam, taka sama ilość rzędów w mtb żony ułatwiłaby sprawę z trenażerem. Długo myślałem i wychodzi, że Tiagra 4700 to jest to. I teraz moja prośba, pytanie: ile te zestawy są realnie warte. To nie z lenistwa pytam, po prostu sprawdzanie przeze mnie czyli nie ukrywam laika, tego ile ktoś chce za dany komponent w ogłoszeniach mija się z celem bo niemal w 100% przypadków i tak finalnie sprzedają się za inne kwoty albo nie sprzedają się wcale i miesiącami można takie ogłoszenia oglądać.

serdecznie pozdrawiam i z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...