Skocz do zawartości

[rower MTB 24"] dla dziecka


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Zastanawiam się nad rowerem MTB dla dziecka z wielkością koła 24. Nie musi mieć amortyzatora, dziecko jeździ po górach, ale dropów jeszcze nie skacze 😉 Jest na rynku trochę modeli, ale z dostępnością różnie bywa i tu jest problem niestety. Na pewno nie chcę żadnego z "dorosłych" producentów, bo te rowery pomimo mniejszego koła nie są robione pod dzieci, a to jednak ma znaczenie. Wstępne rozeznanie zrobiłem, ale proszę jeszcze o opinie. Ważna jest waga, zakres przełożeń, dobre hamulce i oczywiście wykonanie "pod dziecko". Dobrze jakby cena nie przekroczyła 4000, no chyba że coś będzie naprawdę super i warto dopłacić.

Rozważam następujące modele (ale może coś przeoczyłem i warto rozważyć cos jeszcze innego?):

1. woom off 5 - Rower woom OFF 5 – woom Polska (woombikes.pl) - obecnie brak, ale jakby dobrze poszukać to jakaś dobra używka, albo nawet nówka się znajdzie.

2. kubikes 24L - KUbikes - Komplette Montage in Deutschland! - KUbikes 24L CustomMade - jest dostępny, ale minus, że są v-braki zamiast tarcz

3. early rider Seeker 24 - Seeker 24 - the ultimate kids bike park bike – Early Rider® EU - jest w outlecie, ale waga trochę średnia.

4. roko.bike 24" - roko.bike 24’’ - roko.bike - znalazłem też takie coś, o tej marce nie słyszałem wcześniej, ale wygląda OK i jest dostępny. 

Inne marki takie jak Islabikes, Prevelo itp są fajne, ale niestety u nas trudne do zdobycia.

Co byście polecili? Na co konkretnie zwrócić uwagę? 

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Dzięki za radę. Długo, nawet trochę za długo się zastanawiałem ;). Jednak zdecydowałem się na roko.bike. Przeczytałem artykuł na ich temat w Szosie, zadzwoniłem, pogadałem. Dałem się przekonać i nie żałuję. Dziecko jest super zadowolone, a rower rzeczywiście bardzo dobrze wykonany. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...