Skocz do zawartości

[Pedały] Platformowe na łożyskach maszynowych


__guest

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie że nie rozumiem ( wisz, rozumisz ;) ) za tyle kasy, nie wiem jakby musiały wyglądać pedały platformowe, chyba nie da się za tyle kasy zrobić platform rowerowych, to znaczy tak żeby były warte te 3.000 zł i za tyle kasy tak trzymały się butów rowerowych, żeby było warto kupić  ;) chyba już troszku za bardzo poleciałeś Tyfon ;) do przodu.

Tak ogólnie ( żebyś sobie nie myślał Tyfon ;) że już lecę po nową część do roweru bo wycenili na absurdalną cenę i już lecę ) Do roweru jest dużo części, niektóre są takie ( jak przeglądam części ) że dla mnie nie są fajne, a kosztują ( nie wiem czy dużo ? ) powiedzmy sporo, wybieram to co mnie się podoba, to znaczy pod mój styl jazdy, roweru szosowego nie kupię na cieniutkich oponach i będę takim rowerem ganiać po lesie ...:D 

         

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.04.2022 o 22:38, Dokumosa napisał:

Standard to 100x110 jesli plaszczyzna pod butem ma byc dluższa to już naprawdę cięzko o takie platformy. Łatwiej o chwyty, ramę czy nawet kierownicę dla konio-słonia ale z pedałami posucha ;)

Zenku ;) przylazły platformy ( na rowerze zamontowane ) Mogę chyba powiedzieć, że jedne z najlepszych pedałów platformowych na rynku ( oczywiście wszystkich pedałów platformowych nie testowałem ) wspaniale czuć rower pod platformami, trzymanie się butów platformowych na tych pedałach platformowych jest :thumbsup: jakość wykonania, to samo co pedały platformowe Hope F20.  

Na obecną chwilę, nie znalazłem pedałów platformowych podobnych wielkością. Po moim odczuciu jak te platformy się spisują, bardzo fajne przemyślane ułożenie kolców, chyba ktoś nad tym siedział i kombinował jak zrobić fajne duże pedały platformowe z super trzymaniem, sądzę, że następne pedały platformowe jakie zakupie do roweru, wybór będzie raczej ten sam ( Chromag Dagga B) ) 

        

_Piotrek.jpg

Edytowane przez __guest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...