Skocz do zawartości

[do 3000zł] uniwersalny, może cross dla rosnącego nastolatka


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

szukam roweru dla syna. Aktualnie wzrost około 165cm (13 lat), ale szybko rośnie. Z poprzedniego (KROSS Level Replica Pro koło 24") już wyrósł.

Rower głównie na wycieczki po asfalcie, bardzo rzadko drogi leśne utwardzone. 

W tej cenie (lub niewiele większej) można znaleźć coś ciekawego. Forum (poprzednie posty) wyczytałem i mam swoje typy.

Czy w tej cenie znajdę jednak coś z jednym blatem z przodu? Uprości to znacznie rower, syn w obecnym rowerze praktycznie nie zmienia w ogóle przedniej zębatki (jeździ na środkowej).

W rowerach górskich jest wybór, ale w crossowych już mniejszy. Podpowiecie coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytypowane:

EVADO 5.0- CROSS - Rowery i Akcesoria | Kross.eu - ten jest dostępny od ręki w moim mieście (rozmiar M, model 2021) za 2749 PLN. Mają też Kellys Cliff 90 za 2399 PLN, ale rozmiar L.

Rower MERIDA Crossway 20-D M-L anthracite grey - 21-88114 - 11595264579 - Allegro.pl

NORTHTEC - Rowery crossowe - Caledon DB DA (nrowery.pl)

lub 

Caledon DB AL (nrowery.pl)

UNIBIKE 2022 - NAJLEPSZE ROWERY FLASH GTS

 

A co myślicie o tym?

Rower trekkingowy Riverside 900 RIVERSIDE | Decathlon

jest dostępny w rozmiarze M.

Edytowane przez ewina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wszystkie mają trzy blaty z przodu... Myślę, że do takiej jazdy cross jest zbyteczny. Popatrz za czymś ze sztywnym widelcem.

Jeżeli chcesz kupić dopasowany rower to rozmiar maks 17 cali.

Może https://www.marinbikes.com/pl/bikes/2022-stinson-2 ?

Riverside 900 - bardzo dobra opcja w tej cenie jeżeli koniecznie ma być cross.

 

Edytowane przez chudzinki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam jeszcze ten:

Rower trekkingowy Riverside 700 RIVERSIDE | Decathlon

Jest 200zł tańszy (szczegół), widzę że różni się tylko hamulcami - ma hamulce tarczowe mechaniczne, 900 ma hydrauliczne. Czy to aż taka różnica?

Bo Riverside 700 ma podstawą zaletę - jest dostępny w rozmiarze M (kolor szary). Riverside 900 jest dostępny tylko 1 egzemplarz w Poznaniu (350km ode mnie, nie ma możliwości wysyłki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...