Skocz do zawartości

[do 3000zł] uniwersalny, może cross dla rosnącego nastolatka


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

szukam roweru dla syna. Aktualnie wzrost około 165cm (13 lat), ale szybko rośnie. Z poprzedniego (KROSS Level Replica Pro koło 24") już wyrósł.

Rower głównie na wycieczki po asfalcie, bardzo rzadko drogi leśne utwardzone. 

W tej cenie (lub niewiele większej) można znaleźć coś ciekawego. Forum (poprzednie posty) wyczytałem i mam swoje typy.

Czy w tej cenie znajdę jednak coś z jednym blatem z przodu? Uprości to znacznie rower, syn w obecnym rowerze praktycznie nie zmienia w ogóle przedniej zębatki (jeździ na środkowej).

W rowerach górskich jest wybór, ale w crossowych już mniejszy. Podpowiecie coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytypowane:

EVADO 5.0- CROSS - Rowery i Akcesoria | Kross.eu - ten jest dostępny od ręki w moim mieście (rozmiar M, model 2021) za 2749 PLN. Mają też Kellys Cliff 90 za 2399 PLN, ale rozmiar L.

Rower MERIDA Crossway 20-D M-L anthracite grey - 21-88114 - 11595264579 - Allegro.pl

NORTHTEC - Rowery crossowe - Caledon DB DA (nrowery.pl)

lub 

Caledon DB AL (nrowery.pl)

UNIBIKE 2022 - NAJLEPSZE ROWERY FLASH GTS

 

A co myślicie o tym?

Rower trekkingowy Riverside 900 RIVERSIDE | Decathlon

jest dostępny w rozmiarze M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wszystkie mają trzy blaty z przodu... Myślę, że do takiej jazdy cross jest zbyteczny. Popatrz za czymś ze sztywnym widelcem.

Jeżeli chcesz kupić dopasowany rower to rozmiar maks 17 cali.

Może https://www.marinbikes.com/pl/bikes/2022-stinson-2 ?

Riverside 900 - bardzo dobra opcja w tej cenie jeżeli koniecznie ma być cross.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam jeszcze ten:

Rower trekkingowy Riverside 700 RIVERSIDE | Decathlon

Jest 200zł tańszy (szczegół), widzę że różni się tylko hamulcami - ma hamulce tarczowe mechaniczne, 900 ma hydrauliczne. Czy to aż taka różnica?

Bo Riverside 700 ma podstawą zaletę - jest dostępny w rozmiarze M (kolor szary). Riverside 900 jest dostępny tylko 1 egzemplarz w Poznaniu (350km ode mnie, nie ma możliwości wysyłki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...