Skocz do zawartości

[do 2500zł] uniwersalny do jazdy po mieście


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

potrzebuje dobrać dla siebie odpowiedni rower. mam 187cm wzrostu. 

Mam zamiar przeznaczyć około 2000 złotych. Rower będzie mi głównie służyć na dojazdy do pracy 3-5km, oraz czasem na jakieś przejażdżki z moją kobietą. 

Całe życie jeździłem na tzw. "góralach", ale jestem otwarty na wasze propozycje. Z góry dziękuję! 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj jakiegoś solidnego crossa, w okolicach 2 tysięcy jest Unibike Prime, nieco drożej model Flash, spokojnie się nada. 

Ewentualnie coś tego typu https://www.decathlon.pl/p/rower-miejski-elops-500-dlugodystansowy/_/R-p-305016?mc=8526940&c=Szary_Niebieski na codzienne dojazdy będzie nawet lepszy, dobre oświetlenie, sztywny widelec, całe wyposażenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O takim. Cena jeszcze zeszłoroczna, warto. 

Jeśli chodzi o Riverside - to faktycznie model 920 nie ma konkurencji. 

Model 900 - w sumie też, ale czy tani napęd 1x10 jest lepszy od 2x8 - to już nie jest takie oczywiste. A całą resztę podzespołów ma na przeciętnym poziomie. 

Jak masz możliwość się do obu jakoś przymierzyć to głównie to wziąłbym pod uwagę. 

No i co di Unibike raczej jestem pewny że lepiej sprawdzi się na przestrzeni lat, to solidny sprzęt i też na niczym nie oszczędzają podczas składania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...