Skocz do zawartości

[do 2000zl] Zakup roweru typu fitness/crossowy z możliwością podłączenia do trenażera rowerowego


nkp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Nie ukrywam że jestem nowa w temacie, więc proszę o rekomendacje roweru typu fitness/crossowy?. Chce kontynuować pasje rowerową na troszkę szybszym sprzęcie jednak zachować opcje jady po mieście. Ważne jest dla mnie większy komfort jazdy niż oferują szosówki (chodzi mi o pozycję pleców). Mam również zamiar trenować z tym rowerem na trenażu rowerowym podczas zimy więc ważna jest dla mnie kompatybilność. 

Cenowo chciałabym się zmieścić do 2000zl jednak jeśli rower bedzie wart wyższej ceny mogę rozszerzyć trochę "widełki" cenowe. 

Z góry wielkie dzięki :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnych czasach ciężko kupić coś sensownego w cenie do 2000 zł.

Np. najtańszy fitness od meridy to 3300 obecnie. W decathlonie jest triban rc120 flatbar za 2400, ale na mechanikach (na szczęście łatwo wymienić na hydrauliki)

Generalnie prawie każdy standardowy rower można podłączyć do standardowego trenażera. Kwestia przejściówek/podkładek itd.

Jeżeli nie ma za bardzo opcji podniesienia budżetu, to ja bym się rozejrzał za używkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku rowerów ze sztywnym widelcem, to nie jest aż tak takie duże ryzyko. Jak napęd działa ok (a rama cała), to sobie na nim trochę pojeździ. Oczywiście jak się ma możliwość wziąć ze sobą kogoś bardziej doświadczonego, to lepiej wziąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...