Skocz do zawartości

[GPS] Lezyne Super PRO GPS + Uchwyty; Nowy; Gwarancja


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Sprzedam nowy GPS Lezyne Super PRO GPS. Wrócił do mnie w 100% nowy zestaw po reklamacji. Zawiera urządzenie, kabel USB ( odpakowany do ładowania), instrukcję i standardowy uchwyt mocowany na Oringi. Włączyłem go tylko żeby sprawdzić czy działa i naładowałem baterię do 100%. Do licznika dorzucam dowód zakupu, więc jest na 2 letniej gwarancji liczonej od 23 listopada 2021.

Mam do niego cztery używane uchwyty. 2x Lezyne Forward Bar Mount, 1x Lezyne GPS Forward Alloy CNC Mount oraz Lezyne Direct X-Lock Mount. Ten ostatni ze wszystkimi akcesoriami z zestawu, ale nie jestem pewny czy znajdę wszystkie śruby jakie były w zestawie. Jeżeli nie, to są one łatwo dostępne. Stan wszystkich uchwytów oceniam na Bardzo Dobry. Zdjęcia dorzucę za jakiś czas, ponieważ uchwyty są na rowerach poza moim miejscem zamieszkania.

Cena za licznik + uchwyt Lezyne Forward Bar Mount: 500 zł + koszt wysyłki Paczkomatem.

Cena za licznik + wszystkie uchwyty: 750 zł + koszt wysyłki Paczkomatem.

Istnieje możliwość zakupu licznika z dowolnie wybranymi uchwytami. Cena do ustalenia.

Możliwość odbioru osobistego w Warszawie lub w niektóre weekendy w Otwocku.

 

IMG-20211127-185654697-HDR.jpg

IMG-20211127-185715863-HDR.jpg

IMG-20211127-190048706-HDR.jpg

Edytowane przez skom25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...