Skocz do zawartości

[Nowa Zelandia] 4000km wokół bardzo daleka


Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór wszystkim. 

Tak się składa że szukam kompana do rowerowej wyprawy wokół Nowej Zealandii. Wiem że w tej chwili to najbardziej wystraszony pandemicznie kraj świata ale jest szansa, że jednak z początkiem roku coś się w tej kwestii ruszy. Jako że planowałem już taką wyprawę na 11-12 2020r i nie wypaliło (wiadomo dlaczego), a przy  okazji mojemu kompanowi przytrafiło się dziecko i teraz nie może sobie na taką podróż pozwolić przez najbliższe kilkanaście lat - temat wraca. Plany są na dwumiesięczną wyprawę - 02-03 2022. Czy wypali - powinniśmy do końca listopada wiedzieć. Gotowy osobiście jestem już teraz. O samych szczegółach mółbym pisać, ale jeśli nie będzie realnego zainteresowania to tylko się napiszę. Nie ma co ukrywać, że wyprawa raczej elitarna. Ktoś podniesie temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam po dłuższej przerwie. Mały update. Tak jak pisałem, do końca listopada mieliśmy dowiedzieć się jak to z tą Nową Zelandią będzie. No i dowiedziliśmy się wczoraj. Otwarcie granic NZ dla podróżnych z innych krajów nastąpi 30 kwietnia 2022r. W związku z czym wyprawę muszę przełożyć na mniej więcej 15.10.2022r -15.12.2022r. Będzie więcej czasu na zorganizowanie się. Jeśli są pytania, można śmiało pisać i pytać o każdą rzecz. Zachęcam do odważnych decyzji :D

Edytowane przez miracle
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Byłbym zapomniał... może nie udało obejchać się całej NZ (niestety kto obserwuje newsy ten wie co się tam dzieje) ale wyprawa życia zrealizowana. Jeśli ktoś byłby ze śląska to w klubie CrossFit Black Ground w Rybniku, 10.03.2023 o godzinie 18:45 będę robił małą, zupełnie nieprofesjonalną prezentację/slajdowisko. Zapraszam :D

IMG20221114135515.jpg

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...