Skocz do zawartości

[e-bike ok. 20.000] Jaki E-bike Hardtail?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, szukam e-bike hardtail mtb do około 20.000. w roz. L (mam 184cm) - jazda po mieście a na weekendy po ścieżkach leśnych utwardzonych. Najważniejsza informacja to obowiązkowo będzie zamontowany fotelik tylny britax romer jockey.

Mam zamówionego GHOST HYBRIDE ASX ESSENTIAL 160 - całkiem fajny full z dobrą amortyzacją i technicznie można zamontować fotelik na rurze podsiodłowej 

Nie mam pewności co do ghosta dlatego proszę o pomoc w wyborze roweru. 

 

ps. Żona jeździ na Cube Reaction Hybrid Race 625

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja w tym roku sam składałem rower pod silnik CYC X1 Stealth - zbierają już zamówienie na drugą serie. Ramę kup w Zumbi ( tak tych z Myślenic) lub Mondraker, aby dobrze silnik schowała. Pierwsza seria silnika doszła do klientów 1-2 temu więc jest mało info na jego temat w necie, sam jeszcze nie ma docelowo ustawionego więc nie wrzucam jeszcze fotek/filmików na forum. W skrócie powiem że zamiata na wstępie te wszystkie wynalazki dużych korporacji, z baterią ~400 Wh na 48V, pedałami, opony z wkładkami zalane mlekiem wagę mam 20,7 kg. Pamiętaj że producenci podają wagę bez pedałów i opony na denatkach. Poczytaj sobie na forum endless-sphere, tam jest więcej info. Oprócz Fauz'y i Bafanga jeździłem wszystkimi silnikami i moim zdaniem szkoda tych 20 tys. czy 40 za Turbo Levo, ale jak to mówią każdy ma swoje. Pozdrawiam, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwięcej o e-bikech dowiedziałem się z forum niemieckiego, jeżeli chodzi o dostępność, test, informacje to jest tego dużo więcej niż u nas.

Miałem do wybory 4, CANNONDALE NEO, FOCUSA JARIFA, CUBA I TREKA i kupiłem cuba REACTION HYBRID SLT - fajne kąty, bosch, bateria i świetne podzespoły - cannondale i trek na takich parametrach jest droższy o około 10.000 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no już nie przesadzajcie, ogarne się z czasem to założę wątek rower kilka mc składałem i bez silnika też będzie się czym pochwalić. Kolega "lukasz_dark" ma rację puki więcej info jest na forach zagranicznych, po prostu więcej ich kupują. Jeszcze lepie to wybierz się do wypożyczali co ma nowe rowery, zapłacisz 250 za całodniową jazdę i sprawdzisz czy silniki ci odpowiada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...