Skocz do zawartości

[GPS] Lezyne; Trasy Offline


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Pytanie skierowane do użytkowników GPS Lezyne. Nie wiem czy ja robię coś źle, czy znowu Lezyne pokazało jak bardzo nieintuicyjna może być obsługa urządzenia.

Chodzi o trasy offline. Stworzyłem sobie dwie trasy przez serwis "Ride with GPS", zapisałem je jako .gpx, następnie przez GPS Root zrobiłem Upload. Następnie połączyłem się telefonem z urządzeniem, przeszedłem do sekcji "Saved Routes", wczytałem obydwie i kliknąłem "Go", co spowodowało Upload do urządzenia ( a przynajmniej taką mam nadzieję). Na urządzeniu, w folderze "Routes" pojawił się jeden plik.

Włączam urządzenie, wchodzę w Navigation, klikam "Route Start". Pojawia się Route Started i tyle.

No właśnie i tutaj kompletnie nie rozumiem o co chodzi. Wrzuciłem sobie dwie trasy, jedna dłuższa, druga krótsza. Jak mam wybrać która trasa będzie wyświetlana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety już do tego doszedłem. Dla mnie to bezsensowne rozwiązanie. Nie po to kupuje komputer z GPS i zapasem pamięci, żeby potem musieć jeszcze klikać przez telefon którą chce trase.

Ogólnie mam coraz bardziej mieszane uczucia związane z Lezyne. Z jednej strony cena zachęca, bo jednak urządzenia są znacznie tańsze niż Wahoo itd. Z drugiej strony, co się wezmę za kolejną funkcjonalność, to okazuje się że jest nieintuicyjna i wygląda jakby robił ją ktoś bez pojęcia o UX. Próbowałen używać generatora tras na GPS Root. Odpuściłem bo tego się nie da używać. Na Ride with GPS zrobiłem sobie trasy w kilka minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...