Skocz do zawartości

[Częstochowa] Szukam kogoś do wspólnej jazdy na gravelu


Szatan666

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z góry zaznaczam że wiem że Rowerowa Częstochowa ciśnie różne trasy w tygodniu ale chłopaki jeżdżą mtb/szosa gdzie przy jednym i drugim nie mam zbytnio szans na gravelu :)

Na początku roku kupiłem gravela, robię póki co trasy między 30-70km, szukam jakiegoś kompana kto chciałby czasem wspólnie pojeździć, mam parę ciekawych tras obcykanych ale z chęcią wymienię się doświadczeniami. Nie ukrywam że chciałbym dobić do pierwszej setki w swoim życiu w czerwcu więc może znajdzie się ktoś kto ma podobne plany :) 

Zainteresowanych zapraszam do dyskusji, ja lvl 28 gdyby to kogoś interesowało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, raz sobie wrzuciłem w navi jedną trasę mtb z profilu chłopaków z Rowerowej i udało mi się tylko połowę przejechać, ale w sumie bałem się bardziej o sprzęt bo może i dałbym radę ale jednak tego typu trasę bezpieczniej byłoby jechac na mtb 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, luz. Tam gdzie trzeba to wiadomo, że wolniej. Widywałem już gravelarzy w Sokolich na żółtym. Może po zmianie opon na przełajowe czułbyś się pewniej? Mam pozytywne doświadczenia na fitnesie z dokręconą na maksa śrubą od amora i oponach 700x30  Shwalbe CX Pro. Ale ja na tym zestawie byłem też w Beskidzie Małym :D. Daj link do tego śladu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...