Skocz do zawartości

[Buty] Porównanie Butów - Force Fluo rozm.45 Mtb vs Red Cross III Mtb rozm.45


BPatryS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na wstępie chciałbym przedstawić porównanie użytkowania 2 par butów spd a także co w nich lubię a czego nie.

Buty z firmy Red zostały zakupione w bikester 02/11/2017r. Używane głównie na rowerze Fatbike Silverback Scoop Deluxe.
wg. Producenta buty są głównie dedykowane pod Miasto/Wycieczki czy Trekking, fajna sprawa że są wystarczająco miękkie i wygodne można je również używać do chodzenia po górach.
Często są używane przeze mnie w najgorszych możliwych warunkach pogodowych jak i terenowych, często zatapiane po kostki, po około 2 latach odkleiła mi się podeszwa w prawym bucie(chyba jakiś defekt) Znalazłem najmocniejszy klej na rynku i skleiłem podeszwę.
Buty kupiłem głównie pod naukę jazdy w spd i żeby mieć buty do zajechania za rozsądne pieniądze w terenie.

Buty z firmy Force zostały zakupione w merlincycles : 24/10/2020r. Używane głównie na szosie, sporadycznie na wspomnianym fatbike(zwłaszcza jak się suszyły buty red)
Buty kupione głównie pod szosę Triban Rc520.
Wg. Producenta buty dedykowane są głównie pod mtb ,chociaż jestem troszkę zmieszany bo mają sztywną podeszwę wg. ich indeksu nr. 6 i bardziej pasuje pod szose/gravel tam gdzie przekłada się siłę na rower nie tracąc energii na miękkie podeszwy. Dla mnie jest największy minus że jako buty zamienne są niewygodne i twarde. Za to Największy plus to Widoczność.

Jeśli miałbym wybierać kolejne buty jako spd to prawdopodobnie wybrałbym z firmy Red bo głównie chodzi mi o wygodę na rowerze, pozdrawiam.

Ps. Wszystkie produkty były zakupione przez mojego sponsora Żonę. 

forcefluo45.jpg

mtbred45.jpg

redmtb45.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...