Skocz do zawartości

[manetka] zee sl m-640 przestała przerzucać w górę luz


bioly87

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie już ją skręciłem i działa, tylko jak nakrętkę za mocno dokręcę, to sprężynka nie odbija i te 4 blaszki w koło nakrętki mam dużo bardziej zagięte niż na tym poradniku:

On coś tam tłumaczy, ale nie znam Rosyjskiego, te 4 blaszki mają stykać się z nakrętką, czy rozgięte tak jak na wideo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem tak jak było, czyli blaszki prawie dotykają nakrętki i nie wiem, czy przez to się nie poluzowała na tyle że przestała wrzucać biegi w górę (ogólnie do czego te 4 blaszki w koło nakrętki?), a rozebrałem ją tylko do sprężynki/spirali luzu już nie ma i wrzuca biegi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta blaszka, przynajmniej tak sądzę, powoduje jedynie lub aż że nakrętka nie będzie zmieniała pozycji. Taka blokada. 

Dobra rada jest taka, że tych mechanizmów się nie rozkręca. Możesz przelać odtłuszczaczem, czy nawet wymyć pod wodą i potem zalać olejem, ale nie rozkręcaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale co miałem zrobić jak nakrętka się rozkręciła zrobił się luz na tyle że manetka nie wrzucała w górę i ta spirala wyskoczyła z zaczepu, trzeba było to założyć na nowo w poradniku od 3:35 do tego miejsca ją rozłożyłem tylko, a tłumaczy o tych blaszkach jak mają być w 6:08, tylko nie rozumiem po Rosyjsku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...