Skocz do zawartości

[nawigacja gps] Mio Cyclo 315 HC Central Europe


SNJ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam do sprzedania używaną nawigację GPS Mio Cyclo 315 HC. Stan wizualny jak zwykle u mnie idealny, żadnej rysy, żadnego obtarcia, żadnego zabrudzenia. Jedyny mankament (który swoją drogą powinienem zgłosić jako usterkę i oddać na naprawę gwarancyjną ale już za późno niestety) to jedna linia pikseli która świeci się cały czas jako biała. Widać ją na niektórych zdjęciach (najczęściej podczas włączania - wtedy ekran jest czerwony) - podczas nawigowania zupełnie to nie przeszkadza bo najzwyczajniej tego nie widać :) Nie wykluczam, że dla kogoś ze smykałką do informatyki może pomóc jakiś twardy reset urządzenia albo softu. Po 5 godzinnej jeździe stan baterii wynosił 40 procent - to tak gwoli wyjaśnienia, nawigacja była użytkowana normalnie od 2018 roku. Nówki do zera wyładowują się w 9 godzin więc pewnie w mojej będzie to samo 

Do zestawu dodaję wszystko co było w pudełku. Na zdjęciach nie widać magnesu na szprychę ale oczywiście jego również dorzucam do zestawu 

Cena 750

-wysyłka do paczkomatu na koszt klienta choć preferuję:

-odbior osobisty Stare Babice

-można łączyć z moimi pozostałymi ofertami

DSC03861.JPG

DSC03862.JPG

DSC03864.JPG

DSC03867.JPG

DSC03868.JPG

DSC03869.JPG

DSC03871.JPG

DSC03872.JPG

DSC03873.JPG

DSC03876.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...