Skocz do zawartości

[Greenvelo] wyprawa 2021


Rekomendowane odpowiedzi

W terminie 24.07.2021 (sobota ) start z Elbląga do 14.08.2021 ( sobota ) meta w Końskich.

Taki wyjazd planuję w tym roku , cały szlak Greenvelo , plan mimimum 100km / dziennie.

Noclegi na dziko w namiocie full przygoda.

Jeżeli ktoś ma chęć zmierzyć się ze szlakiem i przeżyć 3 tygodniową przygodę zapraszam do kontaktu.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Też się wybieram w podobnym terminie ale na odcinku Elbląg-Zwierzyniec - pozostały odcinek mam już za sobą. Mam już dobre doświadczenie w kilkudniowych wyprawach ale nocowałem w agroturystyce lub na kwaterach prywatnych. Co trzeba zabrać na nocleg na dziko - co polecasz bo oferty są bogate? Może uda się zgrać terminy. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Do wypadu na dziko zabieram namiot, śpiwór , materac czyli spanie i jakieś gary + kuchnia ale takie gadżety ma ze sobą każdy sakwiarz. Trzeba pomyśleć również o prądzie ( powerbanki ) ja wiozę 60000mAh tak więc prądu mam pod dostatkiem ale mam też sporo elektroniki.

 

 

 

Edytowane przez Maciek22698
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi raczej o konkretne  nazwy produktów i producentów. Oglądałem już dziesiątki filmów na YT i recenzji i nie mogę się zdecydować. Ja pokonuję dystanse z sakwami pomiędzy 100-150 km w zależności od gruntu i sumy wzniesień. Mam 57 lat. Mam za sobą polski Bałtyk od Świnoujścia do Krynicy morskiej (z Helem włącznie). Kilka wycieczek od 2-3 dni. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Namiot fjord nansen korsyka III

Śpiwór Fjord Nansen Kjolen Mid

Materac DuraRest Single Coleman.

Wszystko idealnie miescie sie w worku crosso 80l

W kolejnym tygodniu planuję wlaśnie pierwsza w tym roku wyprawe pod namiot. Trasa to Biała Podlaska _ Grabarka ( klasztor ) _ Hajnówka _ Białowieża _ szlak otwartych okiennic _ Treblinka ( obóz zagłady ) _ Drochiczyn _ Biała Podlaska . czas 3 dni chyba że zostanę na dłużej w puszczy białowieskiej to 4 dni.Dystans to ok 400km.

Wrzucę foty.

Taka mała rozgrzewka.

Edytowane przez Maciek22698
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 3.05.2021 o 16:18, JanuszOl napisał:

Chodziło mi raczej o konkretne  nazwy produktów i producentów. Oglądałem już dziesiątki filmów na YT i recenzji i nie mogę się zdecydować. Ja pokonuję dystanse z sakwami pomiędzy 100-150 km w zależności od gruntu i sumy wzniesień. Mam 57 lat. Mam za sobą polski Bałtyk od Świnoujścia do Krynicy morskiej (z Helem włącznie). Kilka wycieczek od 2-3 dni. Pozdrawiam

 

Termin wyjazdu coraz bliżej , meldujesz sie na starcie 24 lipca czy zmieniłeś zdanie i masz inne plany?

Edytowane przez Maciek22698
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...