Skocz do zawartości

[1000-1500] poszukuje krossa na początek


Aciu88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuje dla siebie krossa mam fajnie ścieżki rowerowe tuż pod nosem. Mam 183 cm i ~82 przekrok. W życiu miałem rower tylko komunijny, dlatego w zasadzie wszystko będzie lepsze...Poczytałem, wiem że mój budżet szału nie robi. Pytanie mam do Was czy np warto kupić za 1100 zł lazaro imperial V3 z 2015 r od 3 lat stoi i się kurzy. Także jak na rocznik to nieużywany w zasadzie... kaseta itp nie pościnana, ładne zębatki.

Inne które szukałem i brałem pod uwagę to Arkus safari oraz Explorer... Niestety praktycznie niedostępne. 

Może zamiast używki kupić nowy np V2 od lazaro ? 

Jazda raczej sporadyczna z 2 razy na tydzień, dużo ścieżek rowerowych i na pewno nie będę robił po 300 km... 

Pozdrawiam i dziękuję z góry za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No głównie tak, ale dziury też są i lasu troche jest nie wiem czy ten amortyzator z v3 by się nie przydał ;p a co z tą używką v3 ? jeżeli ma koło 1000 km wyjechane warto ? Wydaje mi sie, że tak, bo osprzęt jest lepszy, ale chciałbym Was zapytać , bardziej doświadczonych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...