Skocz do zawartości

[lakier] odpryski na ramie przyłączeniach ze śrubami - marin muirwoods


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mam w domu dwa mariny jeden czarny drugi kolorowy (rasta), z kolorowym mam mały problem, w niektórych miejscach odpryska lakier, głównie przy łączeniach z innymi częściami (śrubami). Na razie nie mam roweru pod ręką aby zrobić zdjęcia. Mam tak prawie od nowości, w sklepie mi powiedziano, że lakier jest w tych rowerach słaby i tak juz jest, a producent odrzuci reklamacje. Macie na to jakiś patent? Nie chcę strzępić ryja, chcę to w sensowny sposób zakonserwować. Rama jest stalowa, niby zabezpieczona i mam się tym nie martwić (pan w sklepie), ale nadal razi w oczy, a że przychodzi zima, to będzie czas aby zrobić z tym porządek.

z góry dzięki

emes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, remover napisał:

To samo mam. Tylko Muirwoods zielony. Lakier jest kompletnie beznadziejny. Zadrapania powstają już od patrzenia na niego, a pod pancerzem farba się wytarla chyba po pierwszych 50 km.

pancerze okleiłem na dzień dobry, także tutaj mam spokój, ale no, w miejscach kontaktu ze śrubami powoli jest dramat (nie wszędzie ale jest). Może czyms to pomalować, ale jaką farbą? jak to zakonserwować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...