Skocz do zawartości

[Rower do 1000zł] Trekking/Miejski Indiana m28 vs kands galileo


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Wzrost 184

Waga 100kg

Poszukuje taniego i "solidnego" roweru do przemieszczania się po miesicie praca-dom. Rower ma być prosty, tani i toczyć się w miarę lekko.. Używałem wypożyczanych rowerów miejskich ale koniec z tym. Czas kupić coś własnego. Jestem kompletnie zielony w temacie rowerów i bardzo proszę o małą pomoc w wyborze.. Nie mogę kupić nic drogiego bo nawet nie mam gdzie przechowywać roweru (będzie stał na korytarzu w kamienicy przyczepiony do ściany) więc pojazd ma nie zachęcać potencjalnego złodzieja.

To modele które wyszperałem i nie mogę się zdecydować bo się nie znam;

28″ Kands Galileo Męski 2020

Rower trekkingowy INDIANA Trekker M28 Czarny

https://allegro.pl/oferta/rower-trekking-meski-28-kands-galileo-nowosc-2019-8033951133?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=feed   ok800zł z wysyłką

https://allegro.pl/oferta/rower-trekkingowy-indiana-trekker-6b-czarny-m2028-9573234118?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_UZSD_pla_sport_turystyka_rowery_akcesoria_sport_bicycles&ev_adgr=Rowery&gclid=CjwKCAjwtNf6BRAwEiwAkt6UQqD7GPL88d_r7HIzihgCSXCwaNUeGA-rEpkmnV1CYqRFxAMV5h3_9RoC-aEQAvD_BwE  700zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Wyszedłem z założenia, że nikt nie sprzedaje dobrego roweru.. Tak to zawsze jakaś część do wymiany. Poza tym mieszkam obecnie w Szczecinie, więc tutaj wybór używanych rowerów jest raczej znikomy w porównaniu do większych miast. No i naturalnie fakt, że się nie znam na sprzęcie oznacza że można mi wcisnąć coś czego nie powinienem brać..

A te dwa wyżej wymienione rowery są bardzo kiepskie? Jeśli już to który lepszy w swojej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też  ostatnio poszukiwałem roweru w okolicy 1000 zł. głównie do miasta, ale niestety Trekkingowe maja strasznie słaby osprzęt w tym budżecie.

3 najlepsze modele jakie znalazłem to Lazaro R9 V1, Kands STV 900 i Spartacus RoadPro. Ja wybrałem tego pierwszego - ma zdecydowanie najlepszy osprzęt ale trzeba zmienić opony na "miejskie". Wszystkie 3 mają już kasetę zamiast wolnobiegu co jest największą zaletą tych rowerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...