Skocz do zawartości

[Torba] Jak to zamontować?


BratniaDusza

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem torbę rowerową taką jak tutaj https://bjsport.pl/pl/p/TORBA-NA-KIEROWNICE-MERIDA-SMART-H-BAG-BG-MD088/3498

I mam z nią problem... Może to głupie ale nie wiem jak ją zamontować :/ Paski są za długie żeby owinąć rurki kierownicy plus dolny pasek nie dosięga przez linki rowerowe. Czy do tego typu torby nie potrzeba czasami zamontować jakiegoś uchwytu na kierownicę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką samą ( z innym logo ale to bez znaczenia ) , montuje się bez problemu . Ona nie jest przed ale jak by pod kierownica . Ten dolny pasek dociąga torbę  do rury sterowej . Żadnych dodatkowych uchwytów nie trzeba .  Górne paski wokół kiery ( no i co że długie , rzep łapie ) , a potem dolny na rurę sterową . Jeśli nie  masz podkładek pod mostkiem , tzn mostek bezpośrednio na główce ramy to trzeba coś pokombinować . Ogólnie dobra torba , dobrze się trzyma , można po wertepach jeździć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis montażu .

1 paski wokół kiery , przez oczko i zapiąć . Luźno bez dociągania torby do kierownicy .

 2 dolny pasek pod mostek , naciągnąć , dociągnąć mocno . Ja nie przekładam przez oczko tylko wokół sterówki i zapinam rzepa .

Linki zawsze są trochę są przygięte ale to nie przeszkadza .

Nie wiem czy zdjęcia coś by pomogły , tzn nie wiem czy zobaczyłbyś coś więcej niż u siebie .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...