Skocz do zawartości

[wyprawa] Mierzeja Wiślana + Ostróda-Elbląg


gdzie.dalej

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć jestem tu nowy,

od pewnego czasu planuję wyjazd, nie jest to mój pierwszy, no chyba że nad morze :) 

Interesuje mnie czy ktoś jest wstanie opowiedzieć mi o rejsach z rowerem?

Tj. dowiedziałem się o możliwości rejsu z przesiadką z Ostródy do Elbląga,

ale przez telefon ciężko jest to dokładnie opisać, może był ktoś albo ma jakieś  opinie/zdjęcia?

Rozmawiałem też o rejsach Tolkmicko -> Krynica Morska i tu pojawił się problem usłyszałem że słaby sezon i rejsy mogą się nie odbyć,

Orientuje się ktoś z Was jakie biura oferują przeprawy, lub czy jest alternatywa tj. objazd (trasa, szlaki) 

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie wiem czy jeszcze aktualne, ale coś dodam. 2 tygodnie temu wróciłem z trasy której duża część wiodła szlakiem kanału elbląskiego.

Zaglądnąłem do biura na pochylni Buczyniec, za odcinek Elbląg - Buczyniec (ok. połowa szlaku do Ostródy) 120 PLN, czas trwania 5 godzin. Osoba niepływająca będzie się nudzić. Odcinki między jeziorami nie są zbyt widowiskowe. Lepiej zrobić jakąś krótszą trasę statkiem, a resztę rowerem. ;)

Wzdłuż kanału jest szlak rowerowy, alternatywnie pominąć kanał i pojechać Ostróda - Iława - Kwidzyn - Gniew - Sztum - Malbork, odwiedzając wszystkie zamki krzyżackie, spać nad jeziorami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...