Skocz do zawartości

[Bikefitting] Wrocław


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nie znalazłem tematu odnośnie bikefittingu. Dokładnie to mnie interesuje Wrocław i okolice.

Gdzie mogę zrobić to dobrze? Ceny wiem, że wahają się między 400-500 zł

Tzn znam gdzie robią ale czekam na opinie dlaczego tam a nie w innym miejscu,

Jeżeli ktoś miał dokupowane części podczas fittingu proszę podać jak z marżami wtedy w sklepie. Bo wiadomo siodło czy tam mostek w połowie rowerów jest zmieniany.

Obawiam się trochę, że po fittingu wyjde z gołym portfelem wydając kasę w sklepie które najczęściej maja przebitki :(

Jeżeli nie ten dział proszę o przesunięcie. Nie wiedziałem gdzie go napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś sam sobie ustawić rower? Tak naprawdę jest ważnych klika kątów, można zmierzyć je za pomocą zwykłego telefonu, statywu i aplikacji - koszt zerowy. Filmów na youtube o ustawieniu roweru masz tysiące.

Ludzie płacą taki hajs za bikefitting, że głowa mała. 90% poświęconego czasu przez fittera to "bajera" przy kawce, żebyś się poczuł jak PROS :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waznych kilka katow..... telefonem mowisz? :D:D:D

Do autora, zrob sobie fitting nie pod konkretny rower, niech cie jak nejlepiej ustawia na maszynie. Po takim fittingu bedziesz mial pomiary, ktore mozesz pozniej przeniesc na kazdy rower (oczywiscie jak sie da). Np moze okazac sie, ze obecny rower nie jest najszczesliwszy dla ciebie i fitter zrobi co moze aby bylo jak najlepiej ale np idac na kompromisy tu i tam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, arek_wro napisał:

Ja za niecałe dwa tygodnie będę robił bike fitting we Wrocławiu w Pro-bike'u na Wałbrzyskiej. Mogę podzielić się wrażeniami jak już będę po.

Z chęcia jak nie zpaomnisz to napisz co i jak. Na jaki rower bedziesz robil Bikefitting ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...