Skocz do zawartości
  • 0
Gość Ona

Manetka Shimano SL-M591

Pytanie

Gość Ona

Witam! Mój problem to,że manetka Sl-M591 lewa strona(przednia przerzutka)powinna wrzucać na trzy wrzuca tylko na jeden bieg do góry i zrzuca tylko ten jeden nie idzie dalej,nie ma linki rozebrana,co może być przyczyną?oraz telewizorek z prawej strony nie zrzuca-również rozebralam lecz nie wiem jak to złożyć od strony środkowej- jak powinna być ustawiona ta sprężyna,patrząc od boku na drugą to jest jakoś przekrecona....Proszę o pomoc!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
bogus92

Manetki to prosty mechanizm. Jeśli lewa jest 3-rzędowa to po pierwsze mają być dwa kliki w górę i dwa w dół od skrajnych pozycji. Jeśli cokolwiek się zacięło to zdejmij telewizorek z manetki i sprawdź działanie. Jak nadal nie działa poprawnie wyczyść mechanizm,, a następnie lekko przesmaruj. Powinno wrócić do normy.

Co do prawej to nie wiem kompletnie o co chodzi, bo napisałeś tak nieskładnego posta, że nadaje się do poprawki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.