Skocz do zawartości

[siodełko] Selle Royal Lancia itp różnice w wydaniach


szybszy

Rekomendowane odpowiedzi

Od ok 10-15 lat używałem kolejnych edycji  bardzo podobnego i wygodnego siodełka Selle Royal.. najprawdopodobniej Mach, aktualnie jednej z wersji Lancia chyba z 2015 roku. Sklepy opisują je jako 45 i 30 stopni w zależności od wydania. O ile kąt 30 i bardziej pochylona sylwetka pasuje do tego kształtu i wielkości to 45 stopni już średnio. Włosi jeszcze nie odpowiedzieli... dla mnie sprawa istotna bo nie za bardzo chce mi się szukać kolejnego modelu :)Co prawda od kilku lat stopniowo zwiększam pionowanie, aktualnie ok 60 stopni jest ok... ale to siodło przy większym nacisku/wypionowaniu sylwetki jest jednak jakby mniej komfortowe. A kanapy jeszcze nie chcę, waga, kształt, obtarte uda, mokry tyłek / słaba wentylacja.

Jakieś pomysły, doświadczenia z tym modelem ? Coś innego fajnego dla pozycji > 45 stopni, z wagą tak do 350 gram i ceną < 150 pln ? Tylko syntetyki. Jako, że pochylam siodło w przód, w trosce o jajeczka to chętnie z powierzchnią szorstką co by się nie zjeżdżało. To super sprawa, ale nie częsta.

992381502_selleitaliamachlancia.thumb.png.e4119ee94850df1ef71256cbe1bda169.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...