Skocz do zawartości

[do 600-900] Rower do wygodnej jazdy po mieście


ololol

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Mezczyzna, 28 lat, 176cm wzrostu, 65kg waga

Szukam czegoś taniego, uniwersalnego (wyglad ala trekkingowy), czym wygodnie można jeździć po mieście (15-20 km wycieczki, glownie po duzym miescie), bedzie w miare ok wygladalo, wygodna pozycja za kierownica, po prostu bezproblemowy rower.

Nie mam bladego pojęcia na co zwracac uwage, znalazlem cos takiego - https://www.decathlon.pl/rower-trekkingowy-riverside120-id_8405304.html - cos polecacie w tym mniej wiecej wygladzie i cenie?

Max chcialem dac 800-900 zl, ale im taniej tym zdecydowanie lepiej. Uzywane tez sa ok, wiec olx / allegro wchodzi w gre.

Dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten z Deca wygląda sensownie .  Miałem okazje przejechać się kawałek na takim i dla mnie było ok . Jeśli teren po którym zamierzasz jeździć jest płaski , a ty masz rekreacyjne nastawienie to rower powinien się nadać .

Z używkami jak napisał Pablo .  Ale jeśli się nie znasz to zawsze ryzyko , można się wpakować w koszty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. 

Uzywke znalazłem taką - https://www.olx.pl/oferta/goral-26-btwin-aluminiiwy-CID767-IDEhnkl.html#802d3336ff - troche inny styl, ale tez byłaby ok moze? 

Jakies preferencje miedzy kands stv700 a tym RIVERSIDE 120 z Decathlona?

Ewentualnie jeszcze cos innego w tej grupie cenowej? Chyba, ze jest cos zdecydowanie lepszego za niewiele drozej to tez moge rozwazyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się tym razem z Pablo . Ten ,,góral" z allegro przypomina budową , geometrią prawdziwy rower terenowy i ma zębate opony  . Do miasta to tak średnio . Biorąc pod uwagę osprzęt i cenę patrz raczej na Kandsa albo Decathlon .

Rower z OLX  , choć dziwaczny z wyglądu broni się ceną . Jeśli faktycznie sprawny i nie zajechany .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, WaGiant napisał:

Nie zgodzę się tym razem z Pablo . Ten ,,góral" z allegro przypomina budową , geometrią prawdziwy rower terenowy i ma zębate opony  . Do miasta to tak średnio . Biorąc pod uwagę osprzęt i cenę patrz raczej na Kandsa albo Decathlon .

Rower z OLX  , choć dziwaczny z wyglądu broni się ceną . Jeśli faktycznie sprawny i nie zajechany .

Górala raczej odpuszcze, chce cos bardziej lekkiego

Jaki rozmiar ramy powinienem wybrac do mojego wzrostu/wagi (175/65)? Kands ma do wyboru 19 albo 21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...