Skocz do zawartości

[poczatki] czy oplaca sie zaczynac


peterek

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

zastanawiam sie nad wstapieniem do klubu kolarskiego...tylko nie wiem czy nie jestem juz 'zbyt stary', szosa powazniej-tzn regularne treningi ok 2h/dzien- jezdze ok 3 lata ale jezdzic zaczynaja juz dzieci po 7-8lat wiec nie wiem czy dalbym rade i czy w ogole beda chcieli ze mna rozmawiac. Kiedys pojechalem na trening z chlopakiem ktory ma 15lat a trenuje od 2 i nie mialem z nim wiekszego problemu. Mam 18 lat -na 20 letnim peugeocie ze stalowa rama potrafie utrzymac srednia 30-34km/h na odc/plaskim/ ok 100km, nigdy nie stosowalem zadnych odzywek.

licze na wasze opinie na ten temat

pozdrawiam-piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

zastanawiam sie nad wstapieniem do klubu kolarskiego...

Nie ma się co zastanawiać, jak lubisz SPORT przez duże S, bierz się za treningi. Przecież Twoim najbliższym celem nie musi być udział w TDP, chociaż wcale nie jest wykluczony :022: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz możliwosć - nie zastanawiaj się. Członkowastwo w klubie zmobilizuje Cię do osiągania jeszcze lepszych wyników i będziesz coraz lepszy. Do rozwoju będą Cię dodatkowow popychać postawykolegów oraz żyłka rywalizacji z najlepszymi, jaka jest w każdym z nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zdecydowałem się w zeszłym roku na wstąpienie do klubu. Ale zupełnie nie odpowiadała mi tamtejsza atmosfera i trener. Wiec trenuje raczej sam, i raz w tygodniu z grupką wszystkich kolarzy z miasta :-)

Skoro piszesz że trenujesz regularnie i całkiem sporo od trzech lat, to znaczy że właściwie zacząłeś trenować w wieku lat 15, a to wydaje mi się dobrym wiekiem na rozpoczęcie 'kariery' ;-)

Więc na co jeszcze czekasz? Jeśli czujesz że tak powinieneś zrobić to leć się zapisać ;-)

pozdrowienia

P.S. pierwszy rok przejeździłem też na takim peugocie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto. Im szybciej zaczniesz poważnie trenować, tym lepiej. Mówię to z autopsji, chociaż z innej dziedziny: gdy zainteresowałem się strzelectwem sportowym momentalnie zapisałem się do klubu pomimo tego, ze byłem zielony. Tam nauczyli mnie wszystkiego od podstaw i teraz tego nie żałuję. Gdyby nie klub, stałbym w miejscu ze strzelaniem :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisuj się.Ja zapisałem się w zeszłym roku(miałem wtedy 16 lat) i nie załuje.Fakt,że trochę późno ale Szurkowski na przykład zaczął jeszcze później a karierę i tak zrobił;)

 

Do odważnych świat należy,nawet się nie zastanawiaj-ja teraz nie wyobrażam sobie dnia bez treningu czy spotkania z kolegami z klubu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisac sie możesz,nawet powinienes!

 

Dlaczego? Sport to zdrowie-kazdy to wie,co nie oznacza,ze nie zapisujac sie do klubu wcale go nie uprawiamy.

!8 lat to wcale nie oldboy.

Jesli chcesz tylko i wyłacznie aby była to zabawa z mała nutka współzawodnictwa-bardzo dobry wybór.Jesli natomiast obawiasz sie ze bedziesz odstawał od reszty-wezma sie za ciebie i wyjdziesz na prosta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...