Skocz do zawartości

[serwis amortyzatora] pomoc


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, postanowiłem zrobić serwis mojego marzocchi dirt jam comp 120mm, problem polega na tym że nigdzie nie mogę znaleźć uszczelek kurzowych do tego amortyzatora, a jak są to cena wywala z butów, może ktoś zmieniał w tym uszczelki i wie gdzie mogę dostać jakieś zamienniki w dobrej cenie.

Druga sprawa 

Amortyzator ma luzy, prawdopodobnie wytarły się już ślizgi, czy ktoś wie gdzie mogę dostać ślizgi do tego amortyzatora lub z czego dorobić albo od czego pasują? Niestety nic nie znalazłem podczas szukania w internecie (z tego co wiem to jest to kawałek rurki z plastiku ale mogę się mylić)

 

Najlepiej jak by to były linki.

Z góry dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, ACTIVIA napisał:

Rozkręcales go już?? Może tam masz już lagi przetarte. Co do uszczelnień to musiał bym znać wymiary bo Suntour w pewnym okresie robił dla marzocchi uszczelki i tłumiki 

Rozkręcałem, zamówiłem od Chińczyków za grosze uszczelki do xcr 32mm, po pierwszych pomiarach jest tak, że średnica kołnierza w oryginalnych jest o 2mm wieksza niż w tych uszczelkach, i tyle na początek, gdy teraz jest on nie rozkręcony. Zaznaczam tylko, że uszczelki są zamówione do testu. 

Lagi nie wyglądają na przetarte, wiem ze to mikroskopijne wartości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...