Skocz do zawartości

[Korba] Truvativ ISOflow 38T jaki suport?


Sk27

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, jaki suport jest potrzebny do tej korby (oprócz tego, że na kwadrat)? Oraz drugie króciutkie pytanie: rozumiem, że można zdemontować zębatkę, żeby wstawić zębatkę NW?

https://allegro.pl/oferta/korba-p-l-sram-stal-138-170-czarna-6115-006-14-8727127635?msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nikt nie odpowiedział to pozwolę sobie jeszcze coś dodać. Jeśli teraz mam suport na kwadrat 122 mm i linię łańcucha 47,5, to po zmianie korby powinienem mieć suport Power Spline 113mm, żeby uzyskać najbardziej zbliżoną linię łańcucha? Załączam zdjęcie.

linia łańcucha.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli korba jest na  kwadrat ( square )  to oś 113 mm, żeby mieć linię łańcucha 47,5 mm ( Truvativ podaje 48,5 mm ale to bierze się z innej metody pomiaru, on mierzy do środka  koronki, a Shimano do krawędzi koronki, co na jedno w rzeczywistości wychodzi ) Czyli musisz mieć 113 mm, 122 będzie zbyt długi.

Power spline to oś nie na kwadrat tylko na tkzw. mini isis. Bo isis to isis ;)

Rodzaje-suportow-isis-octalink-kwadrat-p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę nielogicznie napisałem. Sprzedawca twierdzi, że korba jest na kwadrat, ale po naklejce na korbie domyśliłem się, że jest na Power Spline. Teraz mam korbę na kwadrat o osi 122 mm i linię łańcucha 47,5 mm. Tak więc biorę suport Power 113 mm, żeby zachować tę samą linię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...