Skocz do zawartości

[Warsztat doświadczeń] twój darmowy serwis rowerowy w Krakowie


los12

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Z góry chciałbym zaznaczyć, że jest to reklama mojego warsztatu/serwisu, który został stworzony dla lokalnej społeczności w Krakowie i nie jest dochodowy!

W ramach Projektu Solidarności realizujemy „Warsztat doświadczeń” przy wsparciu Europejskiego Korpusu Solidarności. Ideą warsztatu doświadczeń jest stworzenie miejsca dostępnego dla wszystkich osób w każdym wieku zainteresowanych tematyką szeroko pojętego kolarstwa. Warsztat ma na celu być miejscem dostępnym za darmo dla osób lokalnych, gdzie będą mogli skorzystać ze stanowiska serwisowego i podstawowych narzędzi rowerowych, zdobyć wiedzę z zakresu budowy rowerów różnego przeznaczenia, poznać ich mechanikę oraz dla tych początkujących nauczyć się podstaw serwisowania rowerów. W garażu doświadczeń dodatkowo odbywać się będą wykłady i warsztaty prowadzone przez naszą zespół oraz przez specjalnie zaproszonych gości. Regularne spotkania będą okazją do systematycznej nauki oraz możliwości do wymiany doświadczenia, poglądów i pomysłów.

W naszym warsztacie nie tylko możesz naprawić swój rower, ale też stworzyć swój wymarzony projekt! Pierwszy projekt jest już w etapie modelu i pierwszych przymiarek, a będzie to elektryk na kołach 20x4 ! Mamy wszystkie podstawowe narzędzie, ale jak czegoś brakuje zawsze możemy zamówić! Idzie zima, przerwa w jeździe (nie dla wszystkich :D) więc jest idealny czas aby zrealizować swój wymarzony projekt. Zgłoś się do nas, a my znajdziemy dla ciebie czas i miejsce na jego realizację!

Jesteśmy otwarci w środy 17-20 oraz w niedziele 12-18. Jak będzie większe zainteresowanie, zawsze można wydłużyć czas otwarcia. Jesteśmy otwarci na wszystkich rowerzystów!

Mieścimy się na terenie Hotelu Forum czyli samo centrum Krakowa! https://goo.gl/maps/VV1T4ysLdkpMc8Cj7

Zapraszam do polubienia nas na FB oraz instagramie!

https://www.facebook.com/warsztatdoswiadczen
https://www.instagram.com/warsztatdoswiadczen/

Pozdrawiam i zapraszam do nas!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...