Skocz do zawartości

[Rower MTB ok 2000pln] 2 modele wstępnie wybrane


mikmac

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, mikmac napisał:

Chyba podeszły, jako totalny laik ciężko mi ocenić, siedzi mi się identycznie wygodnie jak na decathlonie 540 st czy wheelerze reactor 400. Jeżeli występują centymetrowe różnice to ja ich nie czuję.
Po ustawieniu siodełka wysokości, przesunięcia i pochylenia mam wygodną pozycję do siedzenia na rowerze - tak to na razie potrafię określić.

Pomierzyłem dokładnie te długości - jest co do milimetra jak podają, stack, reach, długość od osi do osi, długość podsiodłowej - co do mm jak w tabeli.
Zmontowany bez pedałów, rama 19" waży 13,55kg, więc chyba całkiem nieźle.

Mega dzięki, bo obojgu rowery nam się bardzo podobają - piwko dla Ciebie!

Cieszę się że udało się pomóc , waga i osprzęt bardzo przyzwoite za tą cenę , dużo radości z jazdy życzę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.11.2019 o 20:50, woojj napisał:

Fajnie. Teraz czekamy na relację i zdjęcia w naturalnym środowisku.

jasne, nasza pierwsza przejeżdżka, na razie tylko po 20-30min, bo kompletnie nie umiemy jeźdźić ;)
jakieś 500m od naszego domu...

20191107_110717 1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, woojj napisał:

Bardzo fajnie. Wszystko przed wami- kolarstwo to nieuleczalna choroba, wciąga bez reszty. Tylko czasu zawsze za mało.

mamy ten plus, że mamy świetną pracę, jesteśmy fotografami full-time, więc chwilę wolnego mozemy sobie zrobić kiedy chcemy :)
My ogólnie bakcyla to mamy, bo oboje latamy w enduro i hardenduro na wyczynowych dwusuwach enduro, ot nigdy na dobre nie jeździliśmy na rowerach :)
Mieliśmy teraz przerwę kilka lat ze względu na małe dzieci, i wracając do zabawy na motocrossie chcemy dodatkowo potrenować kondycję na rowerach.
Fun jest podobny, zmęczenie podobne, prędkość tylko inna. Do tej pory po czyms co odpowiada mniej więcej leśnej ścieżce leciałem bliżej 80-100km/h.. :)

właśnie stosuje się neoprenowe nakładki na lagi w rowerach? Bo syfią się okrutnie... Na swoich lagach w moto (49mm jak by co i skok 330mm :)) mam po prostu skarpety i od serwisu do serwisu spokój...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...