Skocz do zawartości
  • 0

Jari 1.3, 1.5, a może coś innego


Gość Łukasz

Pytanie

Postanowiłem zakupić w końcu gravela jeżdżąc do tej pory na mtb. Wydaje mi się, że da mi nadal szerokie spektrum możliwości w mieście, jeździe po wałach, a jednocześnie pozwoli mniej męczyć się na typowym asfalcie. Przyznaję, że jestem wyjątkowo niedzielnym kolarzem, ale mam w planach w następnym roku wystartować w jakimś sprinterskim triathlonie, więc trochę lepszy sprzęt na pewno ułatwiłby sprawę. Przechodząc do rzeczy, zafixowałem się jeżeli chodzi o kupno na dwa modele fuji jari 1.5 i fuji jari 1.3. Różnica cenowa między nimi to ok. 800-1000zł i nawet nie do końca wiem jaką korzyść odniósłbym, gdyby wybrał droższy. Miałem okazję się nim przejechać, w moim rozmiarze (56) i to było całkiem przyjemne doświadczenie. Przyznaję, że kompletnie się nie znam, swój wybór oparłem o parę przeczytanych recenzji i tekstów na forach, ale jeżeli ktoś bardziej obeznany byłby w stanie mi pomóc w wyborze lub przedstawić alternatywy to byłbym wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...