Skocz do zawartości

[Stojak Serwisowy] SuperB TB-WS20


Rekomendowane odpowiedzi

https://www.szumgum.com/stoja-serwisowy-super-b-tb-ws20.html 

Ktoś miał do czynienia z tym stojakiem ? Cena wydaje mi się dość atrakcyjna i wygląda w miarę solidnie, ale nie mogę znaleźć żadnych opini o nim.  Na stronie producenta ten model już jest nowszą wersją, a na amazonie UK starsza wersja kosztuje 168 GBP czyli prawie 2x drożej niż w polskim sklepie, ale tam też nie można znaleźć żadnych opini.

https://www.amazon.co.uk/Super-Home-Mechanic-Work-Stand/dp/B00KYU83KU

Warto go kupić, czy jednak to tajwańska ładnie wyglądająca imitacja stojaka serwisowego i za tę cenę lepiej szukać czegoś innego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz go do domu, czy do serwisu?

Jeżeli do domu, to ja bym brał coś podobnego co można kupić w Lidlu. Ja kupiłem coś podobnego w Decathlon, używaj go już chyba 4 lata, złożyłem już kilka rowerów i nic mu nie brakuje. Ten z linka wygląda dość solidnie ( metalowa łapa), ale tak jak pisałem, zastanów się czy nie lepiej kupić tańszy, a za resztę jakieś narzędzia.

Natomiast jeżeli budżet to nie problem, to ja bym się nad nim zastanowił. Wygląda solidnie. Znajomy właśnie otworzył serwis i ma wszystkie narzędzia tej firmy. Bardzo sobie je chwali. Ja sam trochę "zmacałem" i robią bardzo dobre wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie do domu, myślałem o stojakach typu lidl, ale boję się, że później będę się wkurzał że rower lata na stojaku jak psu ...(wiadomo co) hymm może to jest jakiś pomysł żeby kupić na próbę tanszy stojak i jeśli coś nie będzie grało sprzedać go za kilkadziesiąt zł mniej. Sprawdzałem na allegro i te a'la lidl z przesyłką kosztują ok 170 zł https://allegro.pl/oferta/serwisowy-stojak-rowerowy-do-30kg-uchwyt-do-wyboru-7490466951 , ale minus jest taki, że to wielkie czterostopowe kolubryny na pół pokoju. Pokopie jeszcze w necie, może na coś ciekawego wpadnę, a jeśli nie to w poniedziałek zamawiam tego z allegro. Jak coś znajdę ciekawego, to tu wrzucę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Z tego co widzę w bardzo podobnej cenie jest parktool z mimośrodowym zamykaniem które w mojej opinii jest dużo lepsze od tego co podałeś. Pytanie tylko jak często będziesz go używał i do jakiego roweru. bo jak np lekka szosa to w sumie żadna różnica, jak ciężki ebike, to jednak musi być solidny. 

 

Ten z lidla ma taka wadę ze głowica jest bardzo kiepska, a całość wiotka, rower wisieć wisi ale sie mocno giba, do dłubania raz na ruski rok ok, ale jak by przyszło coś częściej robić to jednak warto coś lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, janB.wicz napisał:

Właściwie do domu, myślałem o stojakach typu lidl, ale boję się, że później będę się wkurzał że rower lata na stojaku jak psu

No tak, nie ma co ściemniać, tak będzie. Natomiast spokojnie da się na tym wygodnie pracować. Tak jak pisałem, kwestia budżetu i oceny czego się oczekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Puklus napisał:

podobnej cenie jest parktool z mimośrodowym zamykaniem

Chyba wolę mieć możliwość chwytania roweru w różnych miejscach i manewrowanie nim w czasie pracy, 

 

1 godzinę temu, slavi napisał:

te dwustopowe są ok,  bo nie zajmują dużo miejsca po rozłożeniu i chyba przez to poręczniejsze są, ale z drugiej strony stojak będzie używany tylko do serwisowania dwóch rowerów i może rzeczywiście nie warto kupować niczego drogiego jak pisze skom25, prześpię się z tym dziś i jeszcze jutro pogrzebie w necie, a w poniedziałek tak czy inaczej zakupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...