Skocz do zawartości

[Spodnie na szelkach] jakie


shl

Rekomendowane odpowiedzi

Spodnie, czyli długie? Pytam, bo zakres temperatur jaki podałeś, bardziej pasuje mi pod krótkie + ewentualnie nogawki. Fajnie się to sprawdza  w takim okresie jak teraz. 

Mogę polecić Rogelli Ponzio. Najlepsze jakie miałem do tej pory pod względem wkładki  i dopasowania rozmiaru. trasy od 30 do 100 km. Przy czym nie wiem, czy ten model jest jeszcze dostępny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem. To pierwsza jesień zima na szosie. Wcześniej góralem a to trochę inna jazda . 

Rękawki kiedyś zakładałem ale mam z cienkiego materiału i wieje jakby było bez niczego . A w sklepach ciężko coś znaleźć żeby obadać. Dlatego pytam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w moim przypadku nogi dość dobrze znoszą niższe temperatury. Szybciej marznę od góry :) Długie mam też Rogelli, ale bez szelek. lekko ocieplane. Modelu nie pamiętam. Coś tego typu:

https://www.rogelli.pl/spodnie-rowerowe-bez-szelek-rogelli-bari-z-wkladka-zelowa-czarne/

Generalnie jeżdżę na rowerze górskim, ale jesień i zima raczej głównie asfalt. Te sprawdzają się w temperaturach nawet około 0 stopni, przy krótszych trasach, do 20-30 km. W temperaturach powyżej 5 stopni już się w nich strasznie pocę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...