Skocz do zawartości

[Rama] 29'', 188cm


vooyeQ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

wersja TLDR

Pacjent: Romet Rambler R-Line 6.0

szukam ramy do dokończenia sezonu, bez maratonów, jazda bardziej w stronę sportową niż rekreacyjną, ale bez wyścigów i maratonów, solo bez spiny

85kg, 188cm, przekrok 90cm

 

Dzięki.

---

 

Pacjent: Romet Rambler R-Line 6.0, rama 20'', przebieg 9000, suche warunki

 

Trochę ponad miesiąc temu serwis hamulców, przegląd amortyzatora, wymiana kasety, łancuchów, opon, wszystko cymes.

Kondycja pozwoliła zaatakować trudniejszy teren....to w nagrodę rama zrobiła kuku (188cm, 85kg + plecak, przekrok 90cm, sztyca na ostatnim dozwolonym poziomie).

 

W związku z tym, iż w zasadzie kluczowy osprzęt przeszedł serwis to na chwilę obecną rozważam zakup ramy, bez zmiany osprzętu.

Abstrahując od geometrii, podstawowy mój problem to trudno jest mi określić wymagane parametry, aby przyjęła stare bebechy.

 

Potrzebuję pojeździć coś jak najszybciej w tym sezonie i mieć czas na dobór kolejnego sprzętu, co w moim przypadku "trochę" trwa.

Staram się dokształcić na bieżąco, ale jeżeli ktoś może podpowiedzieć w którą stronę iść to z góry dzięki.

Budżet dla ramy: ~ 850.

 

--

 

Zakup nowego roweru też rozważam, ale zanim się zdecyduję co kupić to przyjdzie zima, a chciałem coś jeszcze na szybko pośmigać - pozatym to nie ten wątek

 

Dzięki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...