Skocz do zawartości
  • 0

Dlaczego zablokowaliście temat, który zaczął były pracownik Krossa?


Gość rowerowerower

Pytanie

Gość rowerowerower

Kilka dni temu pojawił się na forum wątek o pracowniku Krossa. Niestety został zamknięty. Dlaczego? Nie ujawnił przecież żadnych tajemnic, a chyba ciekawie dowiedzieć się czegoś o branży rowerowej, teamie, czy produkcji z backstage'u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze to trzeba być tym "pracownikiem Kross". Gratulacje za odbieranie wszystkiego co znajdziesz w necie za pewnik.

A dlaczego został zamknięty ? Wystarczy przeczytać ostatni wpis, który wszystko wyjaśnia. No ale cóż, skoro się nie myśli, to przyjmuje się i chłonie takie papki jakie zaprezentował ten "pracownik Kross-a"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
W dniu 12.05.2019 o 10:53, Janu_sz napisał:

Pierwsze to trzeba być tym "pracownikiem Kross". Gratulacje za odbieranie wszystkiego co znajdziesz w necie za pewnik.

A dlaczego został zamknięty ? Wystarczy przeczytać ostatni wpis, który wszystko wyjaśnia. No ale cóż, skoro się nie myśli, to przyjmuje się i chłonie takie papki jakie zaprezentował ten "pracownik Kross-a"

Dlaczego od razu obrażasz kogoś i sugerujesz, że ktoś nie myśli? Mi to zajęło chwilę, ale chyba wiem, kto to pisał :) I nie jest to (jeszcze) były pracownik Kross. Zastanawiam się, dlaczego tak bardzo negujesz fakt, że ktoś mógł pisać prawdę? 

Mnie na przykład rozbawiło to, że ktoś napisał, że na forum jest większość z branży rowerowej, ale każdy dziwił się wyliczał, jakie Kross ma marże i rabaty :) I nikt nie odpowiedział na poniższy komentarz... a odpowiedź jest bardzo zabawna :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...