Skocz do zawartości

[Używany rower] dla Kobiety do 1500zł


Szymszon90

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.olx.pl/oferta/rower-mtb-corratec-x-vert-s-CID767-IDvkYct.html#5cee4395e7 pojechać przymierzyć, zbić z ceny 200-300 zł

https://www.olx.pl/oferta/merida-big-nine-40-CID767-IDvht3H.html#5cee4395e7 pojechać przymierzyć, zbić z ceny 200-300 zł

A tak serio to nikt za Ciebie nie będzie szukał, bo to praca na kilka h. Trzeba zwrócić uwagę jaki amortyzator jest, jaki suport, jaki osprzęt - da się trafić w tej cenie fajne rowerki z roczników nawet 2015-2017, ale to obserwowanie olx i allegro i minimum wiedzy o sprzęcie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry. Ja rowniez chcialbym sie poradzic ale nowy tez wchodzi w rachube (ok 2500). 164cm wzrostu, 80% miasto, sporadyczne wycieczki oraz 2km dojazd do pracy.

Juz wlasciwie znalazlem rower ktory mi sie podoba i ma co od niego oczekuje.

Nie jestem specjalista i chcialbym sie ppradzic czy nie przeplacam kupujac ten model lub nie robie jakiejs gafy z osprzetem. Rower to:

Cube Access WS Allroad 27.5 

Np z olimpiasport za 2400zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szymszon90

17"

@Steephan

Bez przesady z "góralem" przede wszystkim do miasta - nie mówiąc już o tym, że sporo dopłacasz za napis "cube" na ramie... Ale masz prawo :)

Radzę przejrzeć tematy   "cross za 2500" czy "fitness za 2500" i wrócić do tematu.

Aha - jeśli taki ma być bo się kolor podoba , a na innym jeździć się nie da , to rzeczywiście nie ma rady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Pablo59 napisał:

W tym miescie bedzie jezdzic glownie skrotami przez ogrodki dzialkowe itp.

Chcialem na takiej ramie z powodu masy (ok 15kg) do uchwytu na hak.

Myslalem ze place za marke ale i jakosc roweru oraz osprzetu :)

Ale tematy jeszcze przejze bo watpliwosci wcale nie rozwiales :)

 

@Szymszon90

17"

@Steephan

Bez przesady z "góralem" przede wszystkim do miasta - nie mówiąc już o tym, że sporo dopłacasz za napis "cube" na ramie... Ale masz prawo :)

Radzę przejrzeć tematy   "cross za 2500" czy "fitness za 2500" i wrócić do tematu.

Aha - jeśli taki ma być bo się kolor podoba , a na innym jeździć się nie da , to rzeczywiście nie ma rady :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymasz w tajemnicy długość jej nóg :) -  dlatego z zastrzeżeniem "czy wejdzie" podałem - gdyby była szansa przymierzenia się,  to za takie pieniądze godziwy sprzęt.

Jeśli długonoga jest to tym bardziej warto spróbować - w przeciwnym razie odpuścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...