Skocz do zawartości

[Reanimacja] Over the top - reanimować czy darowć ?


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko maniacy jednego śladu.

W ubiegłym roku ponownie stałem się posiadaczem, mojego roweru którego dostałem jakieś hmmm... 20+ lat temu :rolleyes:

Miałem wymienić w nim dętki i opony, ale okazyjnie nabyłem całe koła z węższą oponą i inny rodzaj felgi już.

Zrobiłem nim  w ubiegłym roku kilka kilometrów i obyło się bez awarii :D

Pomyślałem, że może dać mu szansę na drugą młodość. Nie chcę inwestować nie wiadomo jakiej kasy. Do pracy jeżdżę autem a rowerek miałby służyć na krótkie wypady kilku km.

Ostrzegam, że zdjęcia są drastyczne, także tylko dla odważnych (ogólnie to się nadają wszystkie do tych "kwiatków serwisowych"), albo "janusze naprawiajo":devil:

40e184d1052f023cmed.jpg

8fa3d848a94d518bmed.jpg

80ffc314ae091089med.jpg

aea1807a636522e7med.jpg

a63c42fe988dba68med.jpg

9d731cc9f8d6ebfemed.jpg

73e6b4c5de89c88bmed.jpg

8f75a58d696d92c4med.jpg

926933743120982amed.jpg

Jak myślicie ? Ratować, czy się w to nie pakować ?

Widoczny na zdjęciach twór roweropodobny to z tego co kojarzę "Over the top" czy jakoś tak. Napęd nie wymieniany chyba od nowości. Generalnie dosyć wygodnie mi się nim jeździło, a już na pewno wygodniej niż na żony mtb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stal typu "niesortowanego" teraz chodzi gdzieś po około 50 - 60 gr ...
Udaj się z tym sprzętem we właściwe miejsce będzie z tego na dobre piwo, może nawet na fajna IPA od Doktorów .
Stan suportu sugeruje wywalony jego gwint ... tak że raczej nie masz odwrotu od powyższej propozycji.

Pozdro  

Edytowane przez rzezniol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...