Skocz do zawartości

[rama Rowerur] Rockrider 340


roza_elo

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, seraph napisał:

Ten rower jest dość specyficzny, bo rura podsiodłowa to ma niby 21', ale ten wymiar w sumie niczego sobą nie reprezentuje, bo jej szczyt znacznie wystaje ponad górną rurę ramy, więc rzeczywisty wymiar w calach będzie pewnie mniejszy. Najlepiej się przymierzyć.

Tylko nie da rady bo w moim wojewodztwie nie ma tego w sklepach ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, seraph napisał:

Na odległość to najlepiej kierować się tym co podaje sklep odnośnie doboru rozmiaru do wzrostu. Rozmiar w calach w przypadku tego roweru kompletnie nic nie mówi.

Rozmiar M jest do 1,75, obecnie mam 1,68 a mysle ze na luzie podrosne do nastepnego roku, a chce zeby rowerek mi troszke dluzej posluzyl. Z tego co patrzylem po wymiarach to jest tylko roznica w dlugosci kierwonicy i 3cmtrowej wysokosci roweru. Co powiesz na ten temat?

Czyzby pan ze Starachowic jest?

 image.thumb.png.c733b3f4a742e87f33136e901bfeea7b.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak rośniesz to trochę inna kwestia i rzeczywiście większy może być lepszy. Nie podałeś ile masz lat.

Kierownica jest akurat taka sama, ale większy jest 1 cm dłuższy i ma przekrok 3 cm wyżej. Nie mają rowerów na przymiarkę w Kielcach? Nie końca jestem ze Starachowic, ale okolice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, seraph napisał:

To jak rośniesz to trochę inna kwestia i rzeczywiście większy może być lepszy. Nie podałeś ile masz lat.

Kierownica jest akurat taka sama, ale większy jest 1 cm dłuższy i ma przekrok 3 cm wyżej. Nie mają rowerów na przymiarkę w Kielcach? Nie końca jestem ze Starachowic, ale okolice.

Mam 15 lat, akurat ja jestem ze starachowic w Kielcach nie ma tego produktu. Rama M to 19 cali a L to 21 cali więc myślę, że M-ka będzie dla mnie lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...