Skocz do zawartości

[Ustawki] Gliwice i okolice - grupa FB


89neo

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, severian napisał:

No jest jeszcze IC w Katowicach.Macie jakąś fajną pętlę do pojechania na spokojnie bez użerania się z kierowcami i policją?

Widzę, że te IC to taki już prawie profesjonalna ustawka, wiesz, wyjazd z Kato najlepszy jest w stronę Wisły albo na północ, wg mnie fajna pętla 100 km jest Gliwice - Góra Św. Anny praktycznie pustymi drogami i powrót przez Strzelce świetną drogą na Pyskowice do Gliwic, lekko ponad 100 km jest, do tego masz płaszczyzny + podjazdy i spady a sama Góra Św Anny to fajny challenge ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.12.2018 o 18:12, severian napisał:

Byłem tam kilka razy na motocyklu.Z setką koni pod tyłkiem nie było problemu :) Ale na rowerze przy takiej pętli mogło by mnie odciąć.

Powiem Ci, ze zaczynałem na szosie pod koniec marca, pierwszą setkę na szosie zrobiłem w czerwcu, druga i trzecią we wrześniu, wiadomo zaczynałem od mniejszych dystansów a potem stopniowo w górę, cel na 2019 to podróż Gliwice-Kraków-Gliwice oraz udział w wyścigu Tour de Rybnik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...