Skocz do zawartości

[Częstochowa] MTB trail


perKac

Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje się ktoś czy można znaleźć ciekawe trasy do lekkiego enduro/trailu w Częstochowie i okolicach? Na myśli mam główie jakieś leśne ścieżki z wyskokami, ostrzejszymi zakrętami, miejsce gdzie można trenować poważniejszą, trudniejszą i techniczną jazdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Góra Sołek - chłopaki sporo tam łopatami ziemi przerzucili, kiedyś jakieś drewniane konstrukcje były też na Ossona ale ząb czasu przemielił chyba wszystko, sprawdź też kamieniołom Prędziszów oraz grodzisko Gąszczyk, Zieloną Górę. Obowiązkowo też Góry Sokole. Jednak nie licz na nie wiadomo co bo płasko ci u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, większości miejsc nie znałem. Do sprawdzenia został mi kamieniołom i Góry Sokole. Niestety wciąż nie znalazłem w 100% tego co chciałem.

Coraz więcej myślę o własnej inicjatywie budowy czegoś ale mam sporo pytań. Przede wszystkim, jak można uzyskać zezwolenie na takie działanie w podbliskich terenach typu łąki/lasy? Albo podejść do tego jeszcze inaczej i poprosić miasto o budowę jakiejś większej trasy. Są realne szanse?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...