Skocz do zawartości

[Tarcza] Pająk, czy warto?


drunkmaster

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Dręczy mnie mały problem z tarczami 203, mocno dzwonią od nowości a że przelatały już ze mną spory dystans, to czas najwyższy żeby je wymienić. Są coraz głośniejsze, mimo dobrze wyregulowanych zacisków, opony zmienione na mniej agresywne, koła na sztywnych osiach. Po przeczytaniu opisów zacząłem się zastanawiać nad tarczami z pająkiem, nie koniecznie pływające, chciałbym żeby były sztywniejsze. Czy ktoś używa takich tarcz? Czy może macie jakieś sprawdzone dobre tarcze niekoniecznie na nitach z dwóch kawałków? Opinie w sieci są mocno podzielone, jak zwykle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Błoga cisza. Tarcze proste i sztywne, mimo tego że dostawały ostre baty na klockach metalicznych jedynie odrobinę się 'uszlachetniły' :D i nabrały szlifu. Jak ktoś ceni ciszę to w pająk warto zainwestować. Natomiast cała reszta bajerów z pozłacanymi nitami i konstrukcją pływającą moim zdaniem może i działa w motocyklach, ale nie odczułem żadnej różnicy. Ogólnie dobra alternatywa dla XT, tym bardziej że icestopy można dostać w podobnej cenie. Trzeba jedynie zwracać uwagę na nity, niebezpiecznie blisko zacisków są i trzeba się nagimnastykować żeby to ułożyć.

 

 

IMG_20180920_173613.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...