Skocz do zawartości
  • 0

Rower idealny :)


Gość MrTuck

Pytanie

Witam wszystkich mam parcie na zakup roweru, zaskoczenie nie ? :) ma mi on posłużyć do codziennego poruszania się do pracy i do sklepu po bułki ale również ma się dobrze spisać na wycieczkach po nie koniecznie równych drogach - szutry, lesne dukty czy inne kamieniste podłoże ma nie być mu straszne. A na koniec to co jest dla mnie mocno istotne to ma pozwalać na wypad na jakieś single czy do bike parku na te mniej wymagające ścieżki . Chialbym zamknąć się w kwocie 4000 lub lekko ją ewentualnie nagiąć :) fajnie jak by miał sztywne osie. Ostrzem sobie ząbki na jamis Dragonslayer ale czytając ze koledzy mają problem z zahaczaniem o tylne widły oraz ze sztyca opada jakoś mi już przeszła na niego ochota :) a w sumie to by spełniał wszystkie warunki. Co może ktoś zaproponować. ? Będę bardzo zobowiązany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Osuwającej się stycy można zaradzić, (blaszka od puszki itp.)

Co do zahaczania stopami,  to półtłuścioch, więc widły ma słuszne.

W sumie nie wiele można na to poradzić.

Raczej czekała by cię wymiana kółek na 29- nie co węższe , półtłusciochem po bułki... tak srednio to widzę....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze to pół grubas to żadne wytłumaczenie.  Jakoś nie spotkałem się z takimi problemami w innych tego typu rowerach . Ktoś tu slabo to zaprojektował . Koła 27.5 plus na codzień jak dla mnie są super. Ale to nie ten temat.  Tu szukam swojego ideału i będę wdzięczny za podpowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...